Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Pompa wody - rozrząd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Dzida
    Zamieszczone przez haragon
    Ja nie spotkałem się by rozrząd klękną z winy części.
    A no widzisz. A ja z racji tego że mój braciak jest mechanikiem, widziałem już parę razu urwany świeżo założony pasek Gates-a. I od tej pory zakłada on tylko i wyłącznie Contitech-a.
    Pracuję w hurtowni motoryzacyjnej od 13 lat i handluję Gatesem. Przez te wszystkie lata nie miałem ANI JEDNEJ reklamacji na zerwany pasek rozrządu Gatesa. Owszem zdarzały się reklamacje na paski wieloklinowe ale za każdym razem okazywało się, że wina jest po stronie użytkownika/mechanika. A to nie wymienił koła pasowego w którym miał zęby wyślizgane i ostre jak noże, które pocięły pasek. A to przyoszczędził na rolkach i nie wymienił - rolka się posypała i pasek się zerwał i narobił spustoszenia. Zdarzały się sytuacje że z powodu nie umiejętnego montażu pasek nie pracował w osi i też siłą rzeczy się posypał.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez oki0302
      Pracuję w hurtowni motoryzacyjnej od 13 lat i handluję Gatesem
      OK to może jakąś ofertę atrakcyjną przygotujesz dla OCP? Może rabacik czy coś( jeżeli to możliwe)

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Dzida
        Zamieszczone przez oki0302
        Pracuję w hurtowni motoryzacyjnej od 13 lat i handluję Gatesem
        OK to może jakąś ofertę atrakcyjną przygotujesz dla OCP? Może rabacik czy coś( jeżeli to możliwe)
        Piszcie w miarę możliwości postaram się pomóc.

        Komentarz


        • #29
          jeżeli różnica w cenie jest +- 60 pln to warto brać cały rozrząd ASO czy zamienniki
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • #30
            Biszczu, powiem Ci, ze to i tak jest wszystko jednej jakości, czasami zdarzy się, że zamiennik jest lepiej zrobiony niz ori. Ale jak masz watpliwości, to dopłać i zgarnij rozrząd z ASO Tylko czasem nie dawaj im do zrobienia :lol:
            Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
            Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez McGan
              ASO Tylko czasem nie dawaj im do zrobienia :lol:
              od takich rzeczy to ja mam fachowca :wink:
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #32
                Gwarancja na nowe części jest jednakowa. Przy pawidłowym montażu nie powinno nic sie dziać. Jeśli chodzi o gwarancję na robociznę - przebiegowo, części wiadomo.
                Na chwile obecną pełna dostępność zestawów ori. Możliwość montażu pomp ori jak i zamienników od rouvilla do hepu. Przykład z mojego cennika ( cena podniesiona ze względu na podwyżkę dostawcy).
                -1.4/1.9/2.0 8V PD Z CZĘŚCIAMI ORI (ROZRZĄD, POMPA) 900
                - 2.0 16V PD Z CZĘŚCIAMI ORI (ROZRZĄD, POMPA) 1100
                Między zestawami np. contitech a ori jest może z 10 pln różnicy.
                www.k-mot.pl
                Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                Autoholowanie.
                Robert Kulma

                Komentarz


                • #33
                  Witam zastanawiam się na kupnem rolek do O2 BXE marki Luk a pompę RUVILLE ??
                  Czy jest to dobry wybór??

                  Komentarz


                  • #34
                    piotrmax, tak :wink:
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • #35
                      odgrzeję kotleta, wybaczcie

                      mianowicie nie mogę się nigdzie dokopać do planów obsługowych dla BMM :?
                      jak dla tego silnika jest przewidziana wymiana napędu rozrządu - znaczy w jakich interwałach ?

                      coś kojarzę, że dla BKD to 120 tys. km - ale dla BMM ?
                      według historii serwisowej pierwszą wymianę miałem przy 150 kkm, czyżby większe interwały niż dla szesnastozaworowego BKD ? :roll:

                      [ Dodano: Pią 28 Lut, 14 19:40 ]
                      i co, nikt, nic nie wie ? :lol:
                      Diesel Service Śmietana
                      43-210 Kobiór
                      ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                      uwaga
                      nie robimy pompowtryskiwaczy

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X